poniedziałek, 2 marca 2009

Kolorowania ciąg dalszy...

W zeszłym miesiącu mój licznik znów przypomniał o swoim istnieniu... niestety. Nie zamierzam jednak rozwodzić się nad nieuchronnym przemijaniem i składać w tym miejscu reklamacji na mój zegar, który zdecydowanie tyka za szybko. Okazało się bowiem, że wraz ze mną swoje święto obchodzi Magda, czyli coco.nut :) Z racji urodzenia szybciochem mianowałam Ją moją pokrewną duszką i wydziergałam kartkę w kolorkach przez nią wybranych :)
Cieszyłam się ogromnie, jak potwierdziła jej odbiór i "spodobanie" :)
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego Duszyczko pokrewna :)Materiały:
Stempel Magnolia Pink Tilda with Rose, stempel Happy Birthday, distressy, papier Daisyd's, puder do embossingu, guziole, tasiemki, punchery, maszyna do szycia i śliczne pomponiki od Ani z Poddasza ;)

4 komentarze:

 1. No śliczna jest ta karteczka, taka po prostu dla mnie, idealnie w mój gust trafiona!!! Jeszcze raz dziękuję ogromnie!!! Tej ode mnie możesz wyglądać od jutra, w zależności od działań poczty... No spóźniona, wiem :( Ciągle się ostatno spóźniam... Ale może się spodoba choć w połowie tak ta twoja mnie, to i tak będzie dobrze! :) No i wszystkiego naj naj naj, nie zaszkodzi drogą netową też życzeń złożyć ;)

  :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję kochana! Możemy tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji urodzinowej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna karteczka i zazdroszczę umiejętności kolorowania tuszami :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa :)